WinterContact TS 850 P

Saugi žiema su vidutinės klasės, prabangiais ir SUV automobiliais

 

Pagerintą sukibimą ant sniego užtikrina S-GRIP protektoriaus raštas su daug blokelių ir išilginių lamelių.

Continental WinterContact TS 850 P padangos buvo sukurtos taip, jog žiemos sąlygomis puikiai būtų galima išnaudoti didelį blokelių ir lamelių, išdėstytų riedėjimo kryptimi, skaičių. Itin daug sukibimo briaunų užtikrina maksimalų sniego patekimą į griovelius ir lameles ir taip užtikrina didesnę trintį, lemiančią efektyvesnį sukibimą ir trumpesnį stabdymo kelią ant sniego.

Geresnes valdymo savybes ant sniego lemia naujoji PrecisionPlus lamelių išdėstymo sistema.

Važiuojant snieguotais keliais, didelę įtaką saugumui ir važiavimo komfortui turi vidinė žieminių padangų protektoriaus dalis. Continental WinterContact TS 850 P pasižymi statesniu kampu ir arčiau viena kitos išdėstytomis lamelėmis, padidinančiomis sukibimo briaunų skaičių riedėjimo kryptimi. Dėl lamelėse susikaupusio sniego padidinama trintis ir pagerinama vairavimo kokybė.

Geresnį valdymą ant sausos kelio dangos užtikrina PowerSipes lamelės, standesnis protektorius ir naujos struktūros šoninės sienelės.

Ant sausos kelio dangos valdymo charakteristikoms didelę įtaką daro standus protektorius. Išorinės pusės padangos protektoriaus blokeliuose esančios specialiosios PowerSipes lamelės padidina blokelių standumą ir suteikia dar didesnį vairavimo tikslumą posūkiuose. Tuo pačiu metu vidinėje ir centrinėje protektoriaus dalyje esantys blokeliai ir lamelės prilaiko vieni kitus, dar padidindami  sukibimą. Padangos sienelė suprojektuota taip, kad padėtų tiksliai manevruoti net ir veikiant didelėms šoninėms pasipriešinimo jėgoms.

Trumpesnį stabdymo kelią lemia tarpusavyje susijungiančių protektoriaus blokelių juostos ActiveBand technologija.

Dėl centrinėje dalyje esančios atskirų blokelių juostos, kuri susijungia padangos kontakto su keliu vietoje, padangos blokeliai išlieka standūs net veikiami didelės stabdymo jėgos, dėl to sutrumpėja stabdymo kelias važiuojant tiek šlapia, tiek sausa kelio danga.