Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele atsiimdami prekes Jutos parduotuvėje

Galite atsiskaityti už prekes vienoje iš mūsų parduotuvių. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, bet atsiimdami prekes. Galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.


Elektronine bankininkyste

Šiuo metu JUTA.LT už prekes galima  sumokėti naudojantis Paysera mokėjimo sistema. Jūsų apmokėjimą matysime iš karto!

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite "Mokėjimas per Paysera" ir savo banką. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus patvirtintas.


Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje. Sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena į „Mokėjimas gautas“ pasikeičia ne iš karto, nes gauti mokėjimai su užsakymais susiejami ne automatiškai. Juta.lt vadybininkai mokėjimų patikrinimą ir patvirtinimą atlieka reguliariai, mažiausiai tris kartus per dieną (apie 10:00, 14:00 ir apie 17:00). Norėdami greičiau informuoti apie atliktą mokėjimą, galite atsiųsti pavedimo kopiją.


Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Jiezno UAB „Juta“
A/S: LT64 7044 0600 0310 3916
Bankas: AB  „SEB bankas“
Įmonės kodas: 170633757
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį