JUTA.LT parduodamoms prekėms suteikiamas skirtingo laiko garantinis laikotarpis.

JUTA.LT teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

Pakeitus prekę ar jos komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai naujai prekei ar naujai komplektuojamajai detalei lieka galioti tas pats kokybės garantijos talonas. Kokybės garantijos terminas papildomai nepratęsiamas.


Padangų garantija

Mes suteikiame 2 metų garantiją gamykliniams defektams.

Pastebėtina, jog tikri gamykliniai defektai dažniausiai pasirodo sumontavus padangą arba per pirmas eksploatacijos savaites. Garantija galioja, jei padanga yra nudilusi ne daugiau 30% savo protektoriaus gylio. Padangų ridai garantija nesuteikiama, nes priklausomai nuo važiavimo stiliaus ta pati padanga gali sudilti po 5000 arba po 40000 km.

Akumuliatorių garantija

Akumuliatoriams suteikiame skirtingo laikotarpio garantiją, priklausomai, nuo akumuliatoriaus eksploatavimo sąlygų ir transporto priemonės paskirties, kurioje jis bus naudojamas.


Jei domina konkrečiai prekei teikiamas garantinis terminas ar pogarantinis aptarnavimas, maloniai atsakysime telefonu +370 700 55880 arba el.paštu eparduotuve@juta.lt.

Informaciją apie alternatyvų ES ginčių sprendimą internetu rasite Europos Komisijos platformoje, kuri leidžia nepriklausomai, skaidriai ir efektyviai spręsti nacionalinius ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus.