Apie mus

    Padangos automobiliams, ratlankiai, akumuliatoriai, alyvos, filtras, stabžių kaladėlės, stabdžių diskai, sankaba, pakabos detalės, liamda zondai, dažai, valytuvai, autokosmetika, žvakės, aukštos įtampos laidai, gesintuvai, vaistinėlės ir kiti reikmenys, kurių gali prireikti jūsų automobiliui šiuo metu yra mūsų tinklo parduotuvėse, dalį jų galite įsigyti ir mūsų e-parduotuvėje JUTA.LT. Mes esame Michelin, Pirelli, Bridgestone, Continental, Dunlop, GoodYear, BfGoodrich, Hankook, Nankang, Exide, Varta, Tetrosyl, Moog, AE, Mintex, NGK, Federal Mogul, National Autoparts, PJ, ABA, Filtron, Motip-Dupli bei kitų atsarginių dalių, eksploatacinių medžiagų ir aksesuarų gamintojų importuotojai ir atstovai Lietuvoje. Jei reikia papildomos informacijos apie prekes ar jų parinkimą Jūsų automobiliui, užduokite klausimą el. paštu mūsų puslapio skyrelyje "Klauskite specialisto", ir artimiausiu laiku su jumis susisieks, mūsų kvalifikuotas darbuotojas. 

"Juta" siūlo savo klientams platų atsarginių dalių ir reikmenų asortimentą visų markių automobiliams bei lanksčią ir nuolat tobulinamą klientų aptarnavimo sistemą ir prekių prastatymą visoje Lietuvoje.

 

Parduotuvių tinklas

    Pagrindinė JUAB "Juta" būstinė yra Kaune, Chemijos g. 8, taip pat prekybiniai filialai Alytuje, Anykščiuose, Jonavoje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Kaune, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje, Žemaičių kalvarijoje.

  

Automobilių servisas

    JUTA neapsiriboja vien automobilių dalių prekyba - JUTA automobilių servisuose Kaune,  Jonavoje, Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Mažeikiuose, Vilniuje atliekami įvairių tipų automobilių kėbulo, važiuoklės, variklio ir kiti remonto darbai.

Akumuliatorių meistras

www.meistras.lt – tai dar vienas mūsų projektas.

"AKUMULIATORIŲ MEISTRO" ženklą rasite visuose "Jutos" filialuose. Šis ženklas žymi vietą, kurioje yra: 
* parduodami akumuliatoriai lengviesiems ir krovininiams automobiliams, motociklams, valtims, žemės ūkio technikai ir kt., 
* garantinis ir pogarantinis akumuliatorių aptarnavimas, 
* atliekama elektros įrangos, įtakojančios akumuliatoriaus darbą, diagnostika, 
* suteikiama pakaitinio akumuliatoriaus paslauga, 
* surenkami seni akumuliatoriai, 
* patariama akumuliatorių klausimais;

 

JUTA Racing

    JUTAI priklauso jau gerai Lietuvoje ir užsienyje žinomas ir daug sportinių pergalių pasiekęs, sporto klubas Juta-Racing. Daugiau informacijos galite rasti www.jutaracing.lt