2019 metų NAUJIENA - Barum Bravuris 5HM

Barum Bravuris 5HM 2019 metų NAUJIENA

Dilimui atsparus mišinys užtikrina ilgai išliekančias savybes. Džiaukitės kiekviena nauja kelione.

itin didelė riba

Itin didelė rida

Bravuris 5HM yra pagamintos naudojant naujos polimerų technologijos mišinį, užtikrinantį ypatingai didelį atsparumą dilimui, o pažangus centrinės protektoriaus juostos raštas su optimizuotais šoniniais grioveliais ir lamelėmis lemia tolygų riedėjimą. Subalansuotas juostų išdėstymas tolygiai paskirsto standumą ir protektoriaus kontaktą su keliu, taip mažinant nevienodą dilimą ir užtikrina ypatingai didelę ridą.

 
sausame kelyje

Patikimos savybės sausame kelyje

Padangos pagamintos iš naujausios kartos mišinio su silika, užtikrinančio itin mažą pasipriešinimą riedėjimui ir puikų sukibimą. Abiejose protektoriaus pusėse esantys uždari blokeliai ir patentuotų, tarpusavyje susijungiančių lamelių išdėstymas padidina protektoriaus standumą, taip gerinant sukibimą ir valdymo tikslumą.

 
mažas pasipriešinimas judėjimui

Mažas pasipriešinimas riedėjimui

Tvirtesnė konstrukcija, kartu su itin lanksčiu ir labiau temperatūrai atspariu mišiniu mažina pasipriešinimą riedėjimui. Optimizuotas protektoriaus raštas mažina padangos deformaciją ir apsaugo nuo perkaitimo. Tai suteikia mažiau trinties ir tolygesnį riedėjimą, taip užtikrinant efektyviai pinigus taupančias mažas degalų sąnaudas.

Bravuris 3 ir Bravuris 5HM palyginimas

Visus Barum Bravuris 5HM išmatavimus rasite čia.

JUTA parduotuvių tinklas visoje Lietuvoje.

Reikia konsultacijos? Klauskite specialisto.

Siųsti nuorodą draugui