„Bridgestone Blizzak LM005“ padangos pripažintos geriausiomis savoje klasėje


Bridgestone Blizzak LM005“ padangos gavo geriausią įvertinimą savo klasėje ADAC žieminių padangų bandymuose

Didžiausia Europos automobilių asociacija ADAC „Blizzak LM005“ bandymuose įvertino geriausiai tarp visų profilių.
▪ Žinomiausioms „Bridgestone“ žieminėms padangoms tai yra naujausias iš daugelio gautų apdovanojimų.
▪ „Blizzak LM005“ yra pirmoji žieminė padanga, kurios visi išmatavimai gavo ES A įvertinimą sukibimo su šlapiu keliu srityje.

Pats geriausias „Bridgestone“ gaminys šaltajam sezonui „Blizzak LM005“ nugalėjo ADAC 2020 žieminių padangų bandymuose. Šios padangos vairuotojams garantuoja išskirtinę kontrolę bei saugumą esant sudėtingoms sąlygoms. Subalansuotos „Blizzak LM005“ savybės sausame ir apsnigtame kelyje bei puikus valdymas ant šlapio paviršiaus leido pasiekti įspūdingų rezultatų.
Dėl šių savybių didžiausios Europos automobilių asociacijos ADAC specialistai „Blizzak LM005“ įvertino 2.0 rezultatu. Tai pats geriausias pasiekimas tarp visų 15 bandytų padangų profilių, garantavęs nugalėtojo vardą.

Lm005


Pažangi technologija ir patikimos savybės

Išskirtinės „Bridgestone Blizzak LM005“ savybės bei pasiekimai yra naujausi padangų gamybos inžinerijos rezultatai.
Padanga yra lieta iš sudėtyje daug silicio dioksido turinčio „Bridgestone Nano ProTech™“ mišinio. Jis neleidžia padangai standėti šaltame ore, užtikrina maksimalų sukibimą bei optimalias savybes esant drėgmei ar sniegui. Padangos turi unikalų griovelių raštą, todėl vanduo nuo paviršiaus pašalinamas greitai ir pagerėja sukibimas su keliu. Šių savybių sinergija leido pasiekti puikių rezultatų. LM005 yra pirmoji žieminė padanga, kurios visi išmatavimai gavo ES A įvertinimą sukibimo su šlapiu paviršiumi srityje.
Dėl žemų pasipriešinimo riedėjimui ir degalų sąnaudų koeficientų bei mažo keliamo triukšmo „Blizzak LM005“ yra tvariausias pasirinkimas. Energiją taupanti padanga ne tik suteikia vairuotojams privalumų nuvažiuotų kilometrų bei sutaupytų pinigų aspektais, bet ir nulemia mažesnius išmetamųjų dujų kiekius. ADAC įvertino šiuos ekologinius aspektus ir suteikė „Blizzak LM005“ puikius įvertinimus už mažus pasipriešinimo riedėjimui ir degalų sąnaudų koeficientus.

Koncentracija į klientų poreikius

Kurdama „Blizzak LM005“, „Bridgestone“ paklausė 20 000 Europos vairuotojų nuomonės, kokia turi būti aukščiausios klasės žieminė padanga ir su kokiais iššūkiais jie kasdien susiduria. Rezultatai buvo aiškūs: vairuotojai nori padangos, kurioje dera puikus valdymas šlapiame kelyje ir puikios važiavimo ant sniego ir ledo savybės. „Bridgestone Blizzak LM005“ atitinka visus šiuos reikalavimus, pasiekia puikius stabdymo ant sniego bei sausos ir šlapios kelio dangos rezultatus ir 2019 m. jau laimėjo keletą apdovanojimų nepriklausomuose bandymuose.

„Bridgestone Blizzak LM005“ padangas ADAC išbandė naudodami VW „Golf“ GTI su 205/55 R16 ratų matmenimis, kurie atitinka daugelio iš populiariausių rinkoje esančių automobilių ratų matmenis.

Šiuo metu parduodamas 171 „Blizzak LM005“ padangų matmenų variantas lengviesiems automobiliams, o SUV/4x4 siūlomos 14–22 colių skersmens padangos. Inovatyvi „Bridgestone DriveGuard Run Flat“ technologija pritaikyta 24 matmenų „Blizzak LM005“ padangose (16–18 colių). Ši technologija slopina staigaus padangos pažeidimo metu atsiradusį nestabilumą ir su pradurta padanga leidžia automobiliui nuvažiuoti dar iki 80 km atstumą važiuojant iki 80 km/val. greičiu.

Visi ADAC bandymų rezultatai pateikiami čia.

Siųsti nuorodą draugui