Apsipirkite patogiai ir saugiai!


Atsižvelgiant į esamą situaciją ir siekdami maksimaliai užtikrinti jūsų saugumą, siūlome greitą ir saugų autodalių, padangų, akumuliatorių ir autokosmetikos įsigijimą:

apsipirk saugiai per juta.lt


Mūsų siūlomas asortimentas -> www.juta.lt

Neradote reikiamos prekės? Nežinote, ar tinkamą detalę pasirinkote? Reikia konsultacijos? Klauskite mūsų specialisto arba skambinkite telefonu +37070055880.


Prekyba:


- Mažmeninė prekyba karantino laikotarpiu vyksta pagal LRV rekomendacijas, daugiau informacijos rasite ČIA.

Prekes taip pat galite užsakyti per elektroninę parduotuvę www.juta.lt, paskambinę mūsų parduotuvių kontaktais arba el. paštu. Visus parduotuvių kontaktus rasite paspaudę nuorodą - https://www.juta.lt/parduotuviu-tinklas.

Prekių pristatymas ir atsiskaitymas:

- galite rinktis pristatyti prekes nurodytu adresu, iš anksto už jas apmokėję per e-banką;
- galite rinktis atsiimti prekes BEKONTAKČIU BŪDU*, mūsų parduotuvėse;

Serviso paslaugos ir padangų montavimas:

- Servisų priėmimas veikia įprastu režimu. Registruotis automobilių remontui ir padangų montavimui galite telefonu arba el. paštu, kontaktus rasite-> JUTA parduotuvių tinklas.
- Draudiminių įvykių administravimas ir kėbulų remonto paslaugos teikiamos įprastu režimu.


!!! Informuojame, kad suremontavę automobilį dezinfekuojame vairą, pavarų perjungimo svirtį, stovėjimo stabdžio rankeną, durų rankenas, automobilio raktelius !!!

!!! Gerbiami klientai. Jeigu jaučiatės blogai, karščiuojate ar turite kitų ligos simptomų - būkite atsakingi susisiekite su mumis ir nedelsiant atšaukite numatytą vizitą !!!

 

*BEKONTAKTIS PREKIŲ ATSIĖMIMAS - užsakykite prekes internetu, taip pat paskambinę telefonu arba el.paštu. Kai gausite pranešimą, kad užsakymas paruoštas, atvažiuokite į nurodytą parduotuvę ir susisiekite nurodytu telefonu su mūsų darbuotoju. Pasakykite savo užsakymo numerį ir automobilio valstybinį numerį ir laukite automobilyje, kol mūsų darbuotojas išneš prekes ir paliks prie automobilio. Jums pageidaujant prekes galime įdėti į automobilio bagažinę, į automobilio saloną, prekių nededame. Pasirinkę atsiėmimą Alytaus, Klaipėdos, Kauno Chemijos, Kauno Veiverių, Mažeikių, Anykščių, Vilniaus parduotuvėse, galite atsiskaityti už prekes per e-banką arba automobilyje su banko kortele, per mobilų banko terminalą. Perspėkite mūsų darbuotoją, jei norėsite atsiskaityti tokiu būdu. Atsiskaityti grynaisiais šiuo metu nėra galimybės.

Siųsti nuorodą draugui