Pristatome pirmąjį BestDrive automobilių apžiūros centrą Lietuvoje

Glaudaus bendradarbiavimo su "Continental" dėka, džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį „BestDrive“ automobilių priežiūros centrą Lietuvoje.


„BestDrive“ yra dinamiškai augantis pasaulinis automobilių priežiūros tinklas, priklausantis „Continental“ grupei. 2006 metais Vokietijoje duris atvėręs pirmasis „BestDrive“ tinklo servisas šiandien turi daugiau kaip 2200 vien tik Europoje ir Azijoje frančizės teisėmis veikiančių aptarnavimo centrų, o įmonės veikla vykdoma visuose kontinentuose, rašoma pranešime.

Antradienį pirmas automobilių priežiūros centras „BestDrive“ atidarytas ir Lietuvoje, Vilniuje, Naugarduko g. 110 esančiose UAB „Juta“ beveik 700 kv. m. ploto patalpose, kur vienu metu gali būti aptarnaujama iki 8 automobilių, įskaitant ir sunkųjį komercinį transportą.

Automobilių aptarnavimo centre bus teikiama plati su automobilių priežiūra susijusių paslaugų gama – tinkamo padangų modelio parinkimas (prekiaujama „Continental“, „Barum“, taip pat aukštos klasės žieminėmis ir vasarinėmis „BestDrive“ padangomis, kurių išskirtinis atstovas Lietuvoje yra UAB „Juta“), padangų montavimas ir priežiūra, stabdžių sistemos ir važiuoklės remonto darbai, prekyba akumuliatoriais ir alyva, jos keitimas, vėdinimo sistemos priežiūros ir kiti darbai.


„BestDrive“ techniniame centre naudojama naujausia įranga, o servise dirba aukščiausios kvalifikacijos meistrai. Klientams bus siūlomas išskirtinis aptarnavimas – kol bus atliekami darbai, jie galės patogiai leisti laiką svečių patalpose su belaidžiu internetu ir specialiai pritaikytomis darbo vietomis elegantiškoje ir ramioje atmosferoje.


Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/


Laukiame Jūsų Naugarduko g. 110, Vilnius. Kontaktai pasiteiravimui: JUTA-Vilnius

BestDrive Vilniuje

Siųsti nuorodą draugui