Prekių grupės

Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

mxs50polar.jpg
*Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės

12V 5A MXS 5.0 Polar kroviklis CTEK

MXS 5.0 POLAR 56-855

126271Kaunas/Chemijos g.: 0 vnt.
parduotuvėse: 0 vnt.


  92,11 EUR
  (-10%)

  82,90 EUR


   

  MXS 5.0 POLAR specialiai sukurtas įkrovimui ištisus metus su specialia įkrovimo šaltomis oro sąlygomis funkcija bei pritaikytais AC ir DC laidais, atlaikančiais žemesnį kaip -30 °C šaltį.

  MXS 5.0 POLAR yra pažangus mikroprocesoriumi valdomas akumuliatorių įkroviklis, labiausiai tinkantis 1.2_Ah – 110 Ah akumuliatoriams. Įkroviklio funkcijos: akumuliatoriaus būklės nustatymas, patentuota automatinės desulfacijos funkcija ir speciali atnaujinimo funkcija, atnaujinanti visiškai išsikrovusius ir susisluoksniavusius akumuliatorius.

  COLD WEATHER funkcija užtikrina tinkama įkrovimą net ir labai žemoje temperatūroje. Patentuota MXS 5.0 POLAR palaikančiojo / impulsinio įkrovimo funkcija puikiai tinka ilgalaikiam palaikomajam įkrovimui. Visą akumuliatoriaus tikrinimo, įkrovimo ir palaikymo procesą galima patogiai stebėti ryškiame LED ekrane.

  MXS 5.0 POLAR yra visiškai automatinis „Prijunkite ir užmirškite“ 12 V įkroviklis su 8 įkrovimo etapais ir SMALL BATTERY, NORMAL BATTERY programomis. COLD WEATHER ir RECOND funkcijas galima naudoti atskirai arba kartu abejose SMALL BATTERY ir NORMAL BATTERY programose, užtikrinant lankstumą naudotojui. Plačios įkrovimo galimybės visiems švino rūgštinio tipo akumuliatoriams nuo 1.2 Ah iki 110 Ah su papildoma palaikančiojo įkrovimo galimybe iki 160 Ah. Apsauga nuo vandens ir dulkiu (IP65). MXS 5.0 POLAR lengva ir saugu naudoti, apsaugoma transporto priemones elektronika, nesukelia kibirkšciavimo, apsauga nuo poliškumo sukeitimo ir trumpojo jungimo.

  MXS 5.0 POLAR suteikiama 5 metu garantija.


  MXS 5.0 yra pažangus mikroprocesoriumi valdomas akumuliatoriaus įkroviklis su automatinio temperatūros kompensavimo funkcija, užtikrinančia tinkamą švino rūgštinių akumuliatorių (1.2 Ah–110 Ah) veikimą. MXS 5.0 išsprendžia įvairias su akumuliatoriais susijusias problemas ir puikiai tinka aukštus reikalavimus keliantiems naudotojams. MXS 5.0 atlieka akumuliatoriaus būklės patikrą (nustatydamas, ar jį galima įkrauti), automatinę desulfaciją ir specialų atnaujinimą, kurio metu atnaujinami visiškai išsikrovę ir susisluoksniavę akumuliatoriai. AGM parinktis puikiai tinka daugelio sustojimo-paleidimo akumuliatorių našumo padidinimui. Įdiegta temperatūros kompensavimo funkcija užtikrina tinkamą įkrovimą net ir ekstremaliausiomis sąlygomis. Patentuota MXS 5.0 palaikančiojo / impulsinio įkrovimo funkcija puikiai tinka ilgalaikiam palaikomajam įkrovimui. Visą akumuliatoriaus tikrinimo, įkrovimo ir palaikymo procesą galima patogiai stebėti ryškiame LED ekrane.

  MXS 5.0 yra visiškai automatinis „Prijunkite ir užmirškite“ 12 V įkroviklis su 8 įkrovimo etapais ir , programomis. RECOND ir AGM funkcijas galima naudoti atskirai arba kartu abejose ir programose, užtikrinant lankstumą naudotojui. Plačios įkrovimo galimybės visiems švino rūgštinio tipo akumuliatoriams nuo 1.2 Ah iki 110 Ah su papildoma palaikančiojo įkrovimo galimybe iki 160 Ah. Apsauga nuo vandens ir dulkių (IP65). MXS 5.0 lengva ir saugu naudoti, apsaugoma transporto priemonės elektronika, nesukelia kibirkščiavimo, apsauga nuo poliškumo sukeitimo ir trumpojo jungimo. MXS 5.0 suteikiama 5 metų garantija.

  Įkrovos įtampa 14,4 / 14,7 / 15,8 V
  Įkrovos srovė: Daugiausiai 5A
  Įkroviklio tipas: Aštuonių žingsnių visiškai automatinis įkrovos ciklas
  Akumuliatoriaus tipas: 12V rūgštinis (švino)
  Akumuliatoriaus talpa: 1,2-110Ah, palaikomoji įkrova iki 160Ah
  Izoliacija: Apsaugos klasė IP65 (atsparus vandeniui ir dulkėms)


  Gamintojas: CTEK

  CTEK kompanija tiekia kroviklius į daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje ir yra patikimas OEM tiekėjas daugeliui autoritetingiausių automobilių ir motociklų gamintojų. Saugumas, paprastumas ir lankstumas apibūdina visus CTEK sukurtus parduodamus produktus bei sprendimus. 

  GARANTINĖS SĄLYGOS

  JUTA.LT parduodamoms prekėms suteikiamas skirtingo laiko garantinis laikotarpis.

  JUTA.LT teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

  Pakeitus prekę ar jos komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai prekei ar naujai komplektuojamajai detalei lieka galioti tas pats kokybės garantijos talonas. Kokybės garantijos terminas papildomai nepratęsiamas.

   

  Padangos

  Padangoms mes suteikiame 2 metų garantiją gamykliniams defektams.

  Turėtumete žinoti, kad tikri gamykliniai defektai dažniausiai pasirodo sumontavus padangą arba per pirmas eksploatacijos savaites.

  Garantija galioja jei padanga yra nudilusi ne daugiau 30% savo protektoriaus gylio.
  Padangų ridai garantija nesuteikiama, nes priklausomai nuo važiavimo stiliaus ta pati padanga gali sudilti po 5.000 arba po 40.000km.

  Akumuliatoriai

  Akumuliatoriams suteikiame skirtingo laikotarpio garantiją, priklausomai, nuo akumuliatoriaus eksploatavimo sąlygų ir transporto priemonės paskirties, kurioje jis bus naudojamas.

    

  Daugiau informacijos apie akumuliatorių garantines sąlygas rasite garantiniame talone, kurį gausite pirkdami akumuliatorių. 

   

  General Financing logo  

  ĮSIGYKITE PREKES IŠSIMOKĖTINAI

  Kaip pirkti išsimokėtinai internetu su „General Financing“ per Paysera sistemą?

  1. Išsirinkite prekę arba paslaugą.
  2. Elektroninių atsiskaitymų sistemoje Paysera pasirinkite „General Financing“ apmokėjimo būdą ir Jūsų prekių arba paslaugų krepšelis bus automatiškai perkeltas į pirkimo išsimokėtinai internetu sistemą.
  3. „General Financing“ sistemoje patvirtinkite savo tapatybę ir sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
  4. „General Financing“ sistemoje įveskite duomenis reikalingus mokumo įvertinimui ir netrukus gausite atsakymą.
  5. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, pasirinkite tinkamiausias finansavimo sąlygas, patvirtinkite savo tapatybę antrą kartą sutarties pasirašymui.
  6. Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą internetu, būsite automatiškai grąžinti į elektroninę parduotuvę JUTA.lt, kuri iš karto pradės vykdyti Jūsų užsakymą, o sutartį ir kitus dokumentus gausite nurodytu elektroniniu paštu.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

  - Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.;
  - Viską atliksite vienu prisėdimu prie kompiuterio;
  - Nereikės kopijuoti ar skanuoti dokumentų ir siųsti jų elektroniniu paštu/faksu;
  - Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto;
  - Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
  - Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti, nieko laukti.

  Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su „General Financing":

  - finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15 000 eurų;
  - pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
  - pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
  - galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:
  - gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
  - gaunantys „Sodros" mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.).

  Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

  - Lietuvos Respublikos piliečio pasą;
  - asmens tapatybės kortelę.