Prekių grupės

Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

6ltr_putu.jpg
*Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės

6l putų gesintuvas REINOLD MAX

130018

118587


Naujos kartos gesintuvas šaldančių / impregnuojančių putų pagrindu idealiai tinka B gaisrų klasei gesinti - degieji skysčiai: benzinas, spiritas, lakas, tepalai. Efektyviai gesina ir dažniausiai pasitaikančius A klasės gaisrus - įprastos medžiagos: mediena, popierius, tekstilė, guma ar plastmasė. 
Tinka elektros prietaisams gesinti!
Chemijos g. 8, Kaunas: 0 vnt.
parduotuvėse: 0 vnt.


  43,26 EUR
  (-10%)

  38,93 EUR


  Naudojimas

  Visų gesintuvų paleidimo būdas yra panašus: nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį, gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę. Purkškite į gaisro židinį, o ne į liepsnas! ir nesistenkite išpurkšti visų putų iš karto – gesindami vandens putų gesintuvu padarykite keletos sekundžių pertrauką, kad pamatytumėte, kur gesinti reikia labiausiai. Nepertraukiamas gesintuvo veikimo laikas apie 20 sekundžių. 
  Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji mežiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Vandens putų gesintuvo pagrindas – AFFF putos, kurių užpurškus ant gaisro židinio akimirksniu susidaro vandens plėvelė, atskirianti deguonį ir blokuojanti pakartotinį užsidegimą.

  Kodėl verta rinktis?

  Vandens putų gesintuvas ReinoldMax 6L – tinkamiausias gesintuvas Jūsų namams. Klientų patogumui UAB „Merseta“ gamina dviejų tipų vandens putų gesintuvus, kurie skiriasi veikimo temperatūros ribomis. Šildomoms patalpoms rekomenduojame vandens putų gesintuvą, veikiantį nuo +5°C iki +60°C. Siekiant apsaugoti nešildomas patalpas siūlome specialų vandens putų gesintuvą ReinoldMax, veikiantį nuo -20°C iki +60°C.  Sudėtyje nėra toksinių medžiagų, todėl idealiai tinka naudoti viduje. Šio tipo gesintuvai ne tik efektyviai numalšina gaisrą AFFF gesinimo putų dėka, bet yra puikūs impregnatoriai, užkertantys kelią pakartotiniam gaisrui. Purškimo srovė 4-5 metrai, kas leis Jums iš saugaus atstumo efektyviai sutramdyti ugnį.

  Apipurškus gaisro nepaliestas sienas, grindis, užuolaidas ar baldus, tiesiog nuvalykite putas ir leiskite išdžiūti. Jeigu gaisras nepalietė Jūsų daiktų, tai putos nepakenks, ko nebūtų galima tvirtinti apie miltelinius gesintuvus. Vandens putų gesintuvai yra populiariausi gesintuvai Vokietijoje ir Prancūzijoje.

  Po panaudojimo iškart priduokite gesintuvą naujam pripildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

  Kur naudoti?

  Vandens putų gesintuvas nekenkia kvėpavimo takams, tad siūlome jį naudoti uždarose patalpose, kur didelė koncentracija žmonių, o ypatingai vaikų t.y.  mokyklose, darželiuose, viešbučiuose, ligoninėse, poliklinikose, privačiuose namuose, biuruose. Vandens putų gesintuvu ReinoldMax galite gesinti įsiliepsnojusius veikiančius elektros prietaisus. Kadangi gesintuvo ReinoldMax 6L galimos temperatūros veikimo ribos nuo -20°C, todėl ūkininkams siūlome vandens putų gesintuvą naudoti sandėliuose, lentpjūvėse bei žemės ūkio technikoje. Idealiai tinka degiems skysčiams gesinti (B klasės gaisrai), tad rekomenduojame šį gesintuvą cheminių medžiagų šildomiems ir nešildomiems sandėliams, degalinėms.

  Techniniai duomenys

  Gesintuvo modelis: Vandens putų gesintuvas 6 kg
  Užpildo svoris:  6 kg
  Bendras gesintuvo svoris:  10,80 kg 
  Temperatūros ribos: +5°C...+ 60°C, -20°C...+ 60°C
  Gesinimo medžiaga: AFFF 1% putų koncentratas Forafac 1203
  Gesinimo efektyvumas: 8A ir 113B
  Veikimo trukmė: 34,80 sek. 
  Išstūmimo priemonė: N2
  Sertifikatas: Gesinimo bandymus atliko Vokietijos laboratorija MPA Dresden. Remiantis atliktais bandymais Gaisrinių Tyrimų Centre išduotas sertifikatas Nr. GTC 100582.
  Pagaminta ir sertifikuota Lietuvoje.
  Vandens putų gesintuvas ReinoldMax 6 kg atitinka LST EN 3-7+A1:2007, LST EN 3-8:2007,LST EN 3-8:2007/AC:2007 ir LST EN 3-10:2010 privalomuosius reikalavimus.


  Gamintojas: REINOLD MAX

  Ši prekė neturi atsisiuntimų

  PREKIŲ PRISTATYMAS

     JUTA.LT prekes galite užsakyti visą parą, jums patogiu laiku. Jei iškyla klausimų, galite kreiptis į mūsų konsultantus darbo dienomis I-V 8:00-18:00 tel.:  +370 655 49750, arba rašyti laišką adresu eparduotuve@juta.lt.

       Užsakytas prekes galite atsiimti JUTA.LT parduotuvėse, kurių pilną sąrašą rasite mūsų puslapyje paspaudę nuorodą “Parduotuvių tinklas”, arba pasirinkti prekių pristatymą Jūsų pageidaujamu adresu. Pirmuoju atveju prekių pristatymas nemokamas, antruoju pristatymo kaina 3,00 EUR, jei perkate mažiau nei už 50EUR, jei perkate daugiau nei 50 EUR - pristatymas nemokamas. Kadangi visos prekės yra mūsų parduotuvėse arba didmeniniuose sandėliuose Lietuvoje, prekes įprastai pristatome 1-3 dienų laikotarpyje. 

   

       Pasirinkę pristatymą nurodytu adresu, Jūs įsipareigojate prekes priimti pats. Tuo atveju, kai prekių pats priimti (pasiimti) negalite, o prekės būna pristatytos nurodytu adresu ir priimtos kito Jūsų nurodyto asmens, remiantis Jūsų pateiktais duomenimis telefonu arba elektroniniu paštu, Jūs prisiimate visą atsakomybę dėl prekių pristatymo asmeniškai ir neturite teisės reikšti JUTA.LT pretenzijų dėl prekių pristatymo.

   

       Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir JUTA.LT darbuotojui arba jo įgaliotam atstovui, pareikalavus pateikti, galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

   

       Prekių pateikimo metu kartu su JUTA.LT arba jo įgaliotu atstovu būtinai patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę ir pasirašykite siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėję, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, būtinai tai pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente ir, dalyvaujant JUTA.LT ar jo atstovui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Neatlikus šių veiksmų, JUTA.LT yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Jus dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

  PREKIŲ GRĄŽINIMAS

       Jūs galite grąžinti netikusias prekes ir atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties. Prieš grąžinant prekes būtina susisiekti su atsakingu JUTA.LT darbuotoju telefonu  8 700 55880 arba el. paštu eparduotuve@juta.lt per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos.

  Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo, su visais originaliais  priedais, jei tokie buvo;
  • Prekė turi būti švari, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos;
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
  • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš JUTA.LT;
  • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti savo lėšomis į su JUTA.LT atsakingu darbuotoju sutartą vietą;
  • Pirkėjas pats atsako už saugų prekių grąžinimą JUTA.LT

   

       Įstatymų numatyta tvarka JUTA.LT įsipareigoja grąžinti pinigus per 7 darbo dienas po to, kai JUTA.LT atsakingas darbuotojas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės.

      Kai grąžinama nekokybiška prekė, JUTA.LT įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai JUTA.LT neturi analogiškos prekės, JUTA.LT grąžina PIRKĖJUI už prekę sumokėtus pinigus. Prekės grąžinamos dėl garantinio gedimo arba broko, yra keičiamos ar grąžinamos JUTA.LT lėšomis vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217"

  LOJALUMO TAŠKAI

  SUGRĮŽTA TAI, KAS JUMS PRIKLAUSO!

   

  Kodėl verta pirkti internetinėje parduotuvėje JUTA.LT?

  Perkant JUTA.LT e-parduotuvėje Jums grįžta 2% nuo Jūsų išleistos sumos. Gautus eurus galėsite panaudoti kitam pirkiniui.

  Kaip internetinėje JUTA.LT parduotuvėje kaupsis Jūsų eurai?

  Perkant JUTA.LT  parduotuvėje, krepšelyje apačioje rodoma suma, kurią gausite, kai Jūsų užsakymas bus įvykdytas.

  Jums grįžtanti suma priklauso nuo to, už kokią sumą perkate:

  PASTABA! Lojalumo eurus gauna tik registruoti vartotojai. Verslo klientams lojalumo eurai neskaičiuojami.

  Kaip panaudosite JUTA.LT elektroninėje parduotuvėje gaunamus eurus? 

  • Sukauptais lojalumo eurais galite apmokėti iki 99 % pirkinių vertės. 
  • Lojalumo eurai galioja kalendorinius metus, todėl galite pasirinkti mokėti jais iškart arba kaupti stambesniam pirkiniui.

  Kur peržiūrėti savo JUTA.LT lojalumo eurų sąskaitą?

  • Prisijungę prie savo JUTA.LT paskyros, spauskite vartotojo informacija.

  GARANTINĖS SĄLYGOS

  JUTA.LT parduodamoms prekėms suteikiamas skirtingo laiko garantinis laikotarpis.

  JUTA.LT teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

  Pakeitus prekę ar jos komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai prekei ar naujai komplektuojamajai detalei lieka galioti tas pats kokybės garantijos talonas. Kokybės garantijos terminas papildomai nepratęsiamas.

   

  Padangos

  Padangoms mes suteikiame 2 metų garantiją gamykliniams defektams.

  Turėtumete žinoti, kad tikri gamykliniai defektai dažniausiai pasirodo sumontavus padangą arba per pirmas eksploatacijos savaites.

  Garantija galioja jei padanga yra nudilusi ne daugiau 30% savo protektoriaus gylio.
  Padangų ridai garantija nesuteikiama, nes priklausomai nuo važiavimo stiliaus ta pati padanga gali sudilti po 5.000 arba po 40.000km.

  Akumuliatoriai

  Akumuliatoriams suteikiame skirtingo laikotarpio garantiją, priklausomai, nuo akumuliatoriaus eksploatavimo sąlygų ir transporto priemonės paskirties, kurioje jis bus naudojamas.

    

  Daugiau informacijos apie akumuliatorių garantines sąlygas rasite garantiniame talone, kurį gausite pirkdami akumuliatorių. 

   

  General Financing logo  

  ĮSIGYKITE PREKES IŠSIMOKĖTINAI

  Kaip pirkti išsimokėtinai internetu su „General Financing“ per Paysera sistemą?

  1. Išsirinkite prekę arba paslaugą.
  2. Elektroninių atsiskaitymų sistemoje Paysera pasirinkite „General Financing“ apmokėjimo būdą ir Jūsų prekių arba paslaugų krepšelis bus automatiškai perkeltas į pirkimo išsimokėtinai internetu sistemą.
  3. „General Financing“ sistemoje patvirtinkite savo tapatybę ir sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
  4. „General Financing“ sistemoje įveskite duomenis reikalingus mokumo įvertinimui ir netrukus gausite atsakymą.
  5. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, pasirinkite tinkamiausias finansavimo sąlygas, patvirtinkite savo tapatybę antrą kartą sutarties pasirašymui.
  6. Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą internetu, būsite automatiškai grąžinti į elektroninę parduotuvę JUTA.lt, kuri iš karto pradės vykdyti Jūsų užsakymą, o sutartį ir kitus dokumentus gausite nurodytu elektroniniu paštu.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

  - Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.;
  - Viską atliksite vienu prisėdimu prie kompiuterio;
  - Nereikės kopijuoti ar skanuoti dokumentų ir siųsti jų elektroniniu paštu/faksu;
  - Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto;
  - Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
  - Prekės finansavimo sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – nereikės niekur eiti, nieko laukti.

  Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su „General Financing":

  - finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15 000 eurų;
  - pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
  - pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
  - galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:
  - gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
  - gaunantys „Sodros" mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.).

  Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

  - Lietuvos Respublikos piliečio pasą;
  - asmens tapatybės kortelę.