Gamintojai

 • ABA sąvaržos

  "ABA Original" turi specialiai pagamintą, visiškai presuotą ir labai tvirtą korpusą, užlenktus diržo kraštus ir lygią diržo apačią, kuri apsaugo žarną.

 • ALBURNUS

  Pagrindinė įmonės veikla – automobilių aksesuarų, priežiūros priemonių ir tepalų bei alyvos platinimas, importas, eksportas bei didmeninė prekyba Lietuvoje. Oficialūs Kroon-Oil, Melle, ALB Germany, A-Mega, TAB Topla, Valeo, Osram firmų atstovai, bendradarbiauja su Kinijos, Taivanio, Honkongo, Singapuro, Pietų Korėjos šalių kompanijomis.

 • ALCAR

  Vokiečių gamintojas, gaminantis skardinius ratlankius.

 • ALUTEC

  Ratlankių gamintojas "Alutec" yra gerai žinomas automobilių puošybos ir šonaslydžio srityje. Ratlankiai yra sportiški ir sustiprinti, kad įveiktų pačias ekstremaliausias važiavimo sąlygas. "Alutec" turi platų ratlankių su "agresyviais" profiliais, taip pat sportiškų ratlankių asortimentą.

 • ATS

  ATS gamina ratlankius įvairių tipų lengviesiems automobiliams. Jau daugiau nei 40 metų markė užima svarbią vietą lengvojo lydinio ratlankių rinkoje. Prekės ženklas išsiskiria savo gaminių elegancija ir modernios bei racionalios gamybos technika bei metodais. ATS gamina lenktynėms skirtus ratlankius, su jais 2010 metais automobilis (Chevrolet) laimėjo WTCC. ATS taip pat tiekia ratlankius Formulės 3 lenktynėms. ATS ratlankiai yra itin lengvi ir labai stiprūs. ATS dirba su daug garsių automobilių gamintojų, pavyzdžiui, AMG, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, jaguar, Mercedes-Benz, Porsche, Volvo ir Volskwagen.

 • Padangos Aurora

  Prekinis padangų ženklas Aurora priklauso kompanijai Hankook Tire Manufacturing. Gamintojas Hankook žino, kad geros padangos užtikrina saugumą ir vairavimo komfortą, netgi atsižvelgia į vairuotojo įpročius ir asmenybę.

 • AUTOCHEMIJA

  UAB „Autochemija“, įkurta 1997m, šiandien, gamindama automobilių eksploatacines medžiagas, variklines alyvas bei auto kosmetiką, siūlo vieną plačiausių šių produktų asortimentų Lietuvoje.

 • Padangos Barum

  Padangos Barum, gerai žinomos mūsų rinkoje - tai čekų kompanija gyvuojanti jau daugiau nei 80 metų per kuriuos iš mažos batsiuvių dirbtuvėles tapo labai sėkmingai dirbančia padangų gamybos įmone. 1993 metais Barum tapo Continental grupės dalimi. Šiandien Barum gamina padangas, kurios pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Kompanijos gamykla Otrokovico mieste yra viena iš moderniausių Europoje

 • Padangos Bestdrive

  BestDrive markės padangos yra optimalus komfortiško važiavimo ir saugumo derinys su ilgaamžiškumu ilgoms distancijos.

 • Padangos BfGoodrich

  BF Goodrich kompanija buvo įkurta 1870m, tai buvo pirmoji gumą gaminanti kompanija Amerikoje.Nuo tada ši kompanija žengdama kartu su technologijomis gamina įvairias padangas.

 • Padangos Bridgestone

   „Bridgestone“ – pasaulinis premium klasės padangų gamintojas tiekiantis padangas lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, motociklams, žemės ūkio technikai, lėktuvams ir žemės darbų technikai.

 • BSI akumuliatoriai

   BSI gaminami Johnson Controls gamyklose. Šiai dienai tai yra aukščiausia kokybė tenkinanti griežčiausius reikalavimus. Sidabro technologija suteikia šiems akumuliatoriams didžiausią startinę galią bei ilgiausią tarnavimo laiką. Rekomenduojami lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams.

 • Alyvos Carlube

  Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje.

 • Autokosmetika CarPlan

  Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje. Privati bendrovė taip pat specializuojasi alyvos ir tepalų gamyboje. Produktai žinomi ir platinami 75-iose pasaulio valstybėse.

 • Alyva Castrol

  „Castrol“ įkūrė Charlesas „Cheers“ Wakefieldas, pavadinimu „CC Wakefield & Company“. „Castrol“ siekia pasitarnauti kiekvienam automobilio ar motociklo vairuotojui ir teikti naudos kiekvienoje pramonės šakoje. Tai darome pasitelkę skysčių inžineriją. Tai reiškia aukšto efektyvumo alyvą, tepalus ir skysčius kiekvienai paskirčiai, kokią tik galite įsivaizduoti.

 • CHAMPION

  CHAMPION – tai daugiau nei 100 metų patirtis gaminant ir tiekiant originalios įrangos produktus. CHAMPION siūlo platų asortimentą žvakių, filtrų, valytuvų ir stabdžių sistemos detalių.

 • CMR

  Ratlankius gaminanti įmonė.

 • COLORMATIC

  ColorMatic prekinis ženklas priklauso plačiam tarptautinių kompanijų tinklui, pasivadinusiam bendriniu MOTIP DUPLI GROUP vardu. Kompanijos, priklausančios šiai grupei, yra įsikūrusios Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje. Dėka plataus gamyklų ir prekybos atstovų tinklo bei nepriekaištingos produktų kokybės, MOTIP DUPLI GROUP yra aerozolinių dažų ir kitų aerozolinių produktų, skirtų automobilių remontui bei pramoniniam metalo sektoriui, lyderis Europoje. ColorMatic aerozoliniai produktai – tai profesionalių, automobilių kėbulo remonto medžiagų serija, kurios gamoje gali rasti visus reikalingus produktus – nuo aerozolinių glaistų, įvairiaspalvių gruntų, lakų iki silikono, įrankių, plastmasių valiklių, plastikinių detalių dažų ir remonto medžiagų. Dėka aukštos kokybės ir paprasto naudojimo, ColorMatic produkcija tinkama ne tik profesionaliems meistrams, bet ir automobilistams mėgėjams.

 • Padangos Continental

  Continental buvo įkurta Hanoveryje 1871m. ir šiuo metu yra viena iš penkių didžiausių automobilių rinkos tiekėjų pasaulyje bei antra Europoje. Padangų sektoriuje Continental užima ketvirtą vietą pasaulyje, Europoje lyderiauja keleivinių ir komercinių bei krovininių padangų srityse.

 • COOPERTIRES padangos

  "Cooper Tire & Rubber Company" gamina ir teikia rinkai gumos produktus. Kompaniją 1914 m. įkūrė John F. Schaefer ir Claude E. Hart. Centrinė buveinė yra įsikūrusi Finland, Ohio (JAV).

Rodoma: 1 - 20 iš 102