Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

tsl505.jpg
* Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės
TSL505

Purškiama derva dugnui 500ml CARPLAN

  • Prekės ID:
    133898

TETROSYL UNDERBODY SEALANT derva dugnui apsaugo paviršius nuo korozijos, akmenų, druskų ir vandens. Prailgina automobilio kėbulo eksploatacijos laiką.

Naudojimas:
1. Nuvalykite purvą, tepalą ir rūdis nuo paviršiaus.
2. Uždenkite netepamas vietas laikraščiu ar juosta.
3. 7 cm teptuku užtepkite 2 mm sluoksnį dervos ant automobilio dugno.
4. Jei reikia, po keleto valandų užtepkite antrą sluoksnį.
Dervą galima naudoti po sparnais, durų slenksčiais, bagažinės dangčiu, kapotu. Norėdami sumažinti triukšmą automobilio salone, užpurkškite dervos po durelių panele ir ant automobilio dugno (vidinės metalinės dalies). Norėdami pašalinti dervą nuo dažyto paviršiaus, iš karto nuvalykite su vaitspiritu.

Autokosmetika CarPlan

Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje. Privati bendrovė taip pat specializuojasi alyvos ir tepalų gamyboje. Produktai žinomi ir platinami 75-iose pasaulio valstybėse.

Tetrosyl Limited kompanija buvo įkurta 1950 m. pradžioje ir susideda iš keturių gamybinių miestelių, kartu užimančių 50 ha plotą. Dabar Tetrosyl Limited sudaro šeši atskiri padaliniai ir vienas iš jų - Automotive Chemicals, kuris gamina daug įvairių automobilio priežiūrai skirtų priemonių, pažymėtų CARPLAN ženklu. CARPLAN - Nr.1 Didžiojoje Britanijoje.

4,20 EUR

Paklausti specialisto

Specialistai

Aurimas

Aurimas