Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

mep251.jpg
* Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės
MEP251

Duslintuvo sandarinimo pasta "Muflit Paste" 250G CARPLAN

  • Prekės ID:
    110939
EXHAUST REPAIR PASTE - užklijuoja duslintuvo skyles ir įtrūkimus bei apsaugo nuo išmetamųjų dujų nuotėkio. Gali būti naudojama išmetimo sistemų, ventiliacijos ir katilų vamzdžių montavime. Ši antikorozinėmis savybėmis pasižyminti pasta sustingsta karštyje.
Naudojimas duslintuvo remontui:
1. Nuvalykite purvą ir rūdis.
2. Gerai užtepkite skyles ir įtrūkimus. Jei reikia, pastą galima suminkštinti įpilant šiek tiek vandens. Jei įtrūkimai ar skylės labai dideli, geriau naudokite “CarPlan Exhaust Repair Bandage” išmetimo sistemos tvarstį.
Naudojimas išmetimo sistemos surinkimui:
1. Nuvalykite montuojamus paviršius bei jų tarpines dalis.
2. Sutepkite pasta jungiamus paviršius.
3. Gerai suveržkite. Pasta sukietės nuo karščio.
 

Autokosmetika CarPlan

Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje. Privati bendrovė taip pat specializuojasi alyvos ir tepalų gamyboje. Produktai žinomi ir platinami 75-iose pasaulio valstybėse.

Tetrosyl Limited kompanija buvo įkurta 1950 m. pradžioje ir susideda iš keturių gamybinių miestelių, kartu užimančių 50 ha plotą. Dabar Tetrosyl Limited sudaro šeši atskiri padaliniai ir vienas iš jų - Automotive Chemicals, kuris gamina daug įvairių automobilio priežiūrai skirtų priemonių, pažymėtų CARPLAN ženklu. CARPLAN - Nr.1 Didžiojoje Britanijoje.

2,90 EUR

Paklausti specialisto

Specialistai

Aurimas

Aurimas