Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

bsa002 1.jpg
* Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės
BSA002

Antifrizo koncentratas mėlynas 2L CARPLAN

  • Prekės ID:
    136282
BLUE STAR aušinimo skystis tinkamas naudoti visuose šiuolaikiniuose benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose. Keičiamas kas 2 metai. Puikiai apsaugo nuo užšalimo, korozijos ir perkaitimo. Apsaugai iki -36 °C naudoti 50 % aušinimo skysčio ir 50 % vandens.
Naudojimas:
1. Išleiskite ir praplaukite aušinimo sistemą švariu vandeniu.
2. Patikrinkite ar aušinimo sistema yra sandari.
3. Į aušinimo sistemą įpilkite 1.5 litro švaraus vandens. Rekomenduojama įpilti antifrizo kiekį, lygų 50% automobilio aušinimo talpos. Sistemą užpildykite švariu vandeniu iki reikiamo lygio.
4. Kad pašalintumėte atsidariusius oro kamščius, užveskite variklį ir leiskite jam pašilti iki normalios darbo temperatūros.
5. Išjunkite variklį ir leiskite jam atvėsti. Jei reikia, pripilkite dar vandens.
6. Patekus ant dažų nedelsiant nuplaukite. 

Autokosmetika CarPlan

Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje. Privati bendrovė taip pat specializuojasi alyvos ir tepalų gamyboje. Produktai žinomi ir platinami 75-iose pasaulio valstybėse.

Tetrosyl Limited kompanija buvo įkurta 1950 m. pradžioje ir susideda iš keturių gamybinių miestelių, kartu užimančių 50 ha plotą. Dabar Tetrosyl Limited sudaro šeši atskiri padaliniai ir vienas iš jų - Automotive Chemicals, kuris gamina daug įvairių automobilio priežiūrai skirtų priemonių, pažymėtų CARPLAN ženklu. CARPLAN - Nr.1 Didžiojoje Britanijoje.

7,67 EUR

Paklausti specialisto

Specialistai

Aurimas

Aurimas