Radote kitoje parduotuvėje šią prekę pigiau? Atsiųskite mums nuorodą ir mes paruošime pasiūlymą asmeniškai jums.

msb111.jpg
* Prekės nuotrauka yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo tikrovės
MSB111

Duslintuvo tvarstis CARPLAN

  • Prekės ID:
    129649
EXHAUST REPAIR BANDAGE veikiamas šilumos, tvirtai sukimba su išmetimo sistemos detalėmis ir užklijuoja skyles ar įtrūkimus.
Naudojimas:
1. Nuvalykite nuo paviršiaus purvą, rūdis, tepalus ir nusausinkite. Nušveiskite metalą švitriniu popierium ar vieliniu šepečiu.       
2. Keletą minučių pašildykite išmetimo sistemą. Ant skylių ar įtrūkimų uždėkite ugniai atsparią foliją.
3. Nuo abiejų tvarsčio pusių nulupkite plastmasinę plėvelę. Tvirtai apvyniokite išmetimo vamzdžio vietas, ant kurių uždėta folija taip, kad tvarsčio kraštai persidengtų.
4. Tvarstį užfiksuokite viela. Įjunkite variklį 20 min., kad tvarstis gerai prikibtų. Prieš naudojant šį tvarstį, mažus plyšius ir įtrūkimus galima patepti MUFLIT pasta. 

Autokosmetika CarPlan

Tetrosyl yra didžiausias automobilių priežiūros produktų gamintojas Jungtinėje Karalystėje. Privati bendrovė taip pat specializuojasi alyvos ir tepalų gamyboje. Produktai žinomi ir platinami 75-iose pasaulio valstybėse.

Tetrosyl Limited kompanija buvo įkurta 1950 m. pradžioje ir susideda iš keturių gamybinių miestelių, kartu užimančių 50 ha plotą. Dabar Tetrosyl Limited sudaro šeši atskiri padaliniai ir vienas iš jų - Automotive Chemicals, kuris gamina daug įvairių automobilio priežiūrai skirtų priemonių, pažymėtų CARPLAN ženklu. CARPLAN - Nr.1 Didžiojoje Britanijoje.

3,65 EUR

Paklausti specialisto

Specialistai

Aurimas

Aurimas