Prekių sąrašas pagal gamintoją FIRESTONE
Firestone padangų logo

"Firestone" - kompanija, užsiimanti padangų gamyba, jau daugiau nei 100 metų, įkurta Harvey Firestone 1900 metais Akrone (Ohajo valstijoje, JAV). Po 1988 m. įvykusio susijungimo su "Bridgestone Corporation", įmonių grupė tampa didžiausia pasaulyje padangų gamintoja.


"Firestone" pirkėjas - energingas, mėgstantis vairavimo teikiamą nepriklausomybę bei besidomintis patikimo prekės ženklo padangomis už priimtiną kainą.Keletas istorijos faktų
:


Sėkmingai pradėjusi veiklą, 1906 metais "Firestone" jau buvo viena didžiausių "Ford Motor Company" padangų tiekėjų.


1910 m. bendrovės pelnas pirmą kartą viršija 1 mln. JAV dolerių.


1911 m. Kompanija pradeda orientuotis į lenktynes. Ray Harroun važiuodamas "Firestone" padangomis laimi "Indianapolis 500" lenktynes.


1928 m. "Firestone" atidaro gamyklą Jungtinėje Karalystėje. Kiek vėliau plečia savo veiklą Europoje ir gamybą perkelia į Švediją, Ispaniją, Prancūziją, Portugaliją ir Šveicariją.


1932 m. "firestone" sukuria pirmą praktiškai panaudojamą žemo slėgio traktoriaus padangą ir pradeda daugiau dėmesio skirti padangų ūkinėse veiklose panaudojimo skatinimui.


1968 m. Graham Hill laimi "FIA Formula 1" lenktynes su "Firestone" padangomis.


1988 m. "Firestone" susijungia su "Bridgestone Corporation" ir tampa didžiausiu pasaulyje padangų gamintoju.Pagrindiniai konkurentai:
BFGoodrich, Kleber, Fulda
Šio gamintojo prekių kataloge nėra.